Art House School
Art House School
Весняні букети та композиції
Курс присвячений роботі з весняними квітами та зеленню, весняним флористичним матеріалом.
22-26 березня
Пн—Пт с 10:00 до 17:00

Сесія проходить у школі флористів-дизайнерів «ART HOUSE» і триває 5 днів, зазвичай з 10:00 до 17:00 з годинною перервою на обід. Перші години занять кожного дня більше присвячені теорії. Розповідаємо про нюанси та особливості створення флористичних робіт за темою сесії, роботу з кольором, основи композиції, які матеріали та інструменти використовувати тощо. Більшість часу на заняттях приділяється саме практиці, тож за сесію кожен студент встигає зробити до 10 робіт.
Як проводимо сесію
6 годин теорії та 24+ години практики
8-10 самостійно виконаних робіт протягом курсу, які ви зможете забрати з собою
Професійна фотосесія фінальних робіт в заключний день курсу
Творча атмосфера та спілкування з перервами на каву
Сертифікат про проходження сесії

Тема 1. Комерційні букети
Тема 2. Тренди 2021 року. Нова постковідна реальність
Тема 3. Густі букети
Тема 4. Розкидисті букети
Тема 5. Букети різноманітних форм
Тема 6. Комбінації кольорів: нюанси, контрасти, доповнення
Теми курсу

Як проходять заняття?

Роботи наших студентів

Ми вважаємо, що вміння і навички приходять через практику. Тому,за час сесії більшу частину часу студенти самостійно виконують близька 10 робіт. Більшість зроблених робіт можна забрати додому.

Сертифікат про проходження навчання

Наприкінці сесії кожному учаснику-слухачу надається сертифікат. Для отримання Свідоцтва держзразка необхідно пройти повний цикл сесій за різними темами та скласти випускний іспит. За умови успішного складення іспиту слухачеві буде видане Свідоцтво з індивідуальним номером, що прирівнюється до найвищого ступеню освіти, існуючого для флористів в Україні.

Викладачі школи

Наша школа — одна з двох в Україні, що має Ліцензію Міністерства освіти. А це значить, що з нами ви зможете отримати не тільки професійні навички, але й Свідоцтво держзразка про професійне навчання флористиці.
Альона Балаба
Досвід роботи флористом 20 років
Спеціалізація: розлогі букети, концептуальні оформлення, мистецтво пакування подарунків.
Оксана Штилюк
Досвід роботи флористом 16 років
Спеціалізація: мінімалістичні композиції, концептуальні оформлення і хаотичні композиції з використанням каркасів.

Відгуки наших учнів

Вікторія Лучезарна
Сподобалася і атмосфера, домашня і тепла група і практичні завдання, які ставлять викладачі. Втілила в життя, все нереальне, що бачив на Pinterest. Зараз приїжджаю в гості, готувати спільний проект. Добре що випускникам дають на практиці в масштабі відпрацювати всі, що було на уроках.
Михайло Чудновець
Це те саме місце в яку остаточно і безповоротно закохався. І тепер не уявляю жодного дня без перебільшення найпрекрасніших створінь нашої планети - квітів! Те місце де виросло чимало моїх вже улюблених колег! Точка на карті яка виховала смак і диктує моду вже не тільки в Дніпрі, а в країні! Люблю вас і щиро радий бувати в гостях це як повернення в дитинство, де завжди раді і відчуваєш себе як вдома
Катерина Кнітель
Величезна подяка викладачам Оксані і Олені за те, як віртуозно вони переплітають теорію і практику, за їх душевність, за відповіді на всі питання, за багато корисних порад, Лайфхак і тонкощів. Окремо хочу відзначити атмосферу, яка панує в «ART HOUSE». Сюди хочеться повертатися знову і знову, не тільки за знаннями, а й за порцією натхнення.

Записатись на сесію

Часті запитання та відповіді

Чи можна отримати знижку на відвідування сесії або майстер-класу?
Так, ви можете отримати знижку у випадку відвідування сесії групою з 6 осіб та більше. Також, ми даємо індивідуальну знижку студенту за умови відвідування двох сесій у місяць. Умови та розмір знижки обговорюються в індивідуальному порядку.
Як я можу оплатити курс?
Оскільки ми офіційно зареєстрована школа, оплату вам необхідно перевести на реквізити рахунку школи, які ми надішлемо вам у повідомленні після отримання вашої реєстрації. Передплата 1500 грн вноситься попередньо, залишок сплачуються у перший день сесії.
    Що робити, якщо я відправила(-в) передплату, але на початок сесії не встигаю/змінились плани?
    Ваша передплата може бути врахована як частина оплати за будь-яку навчальну сесію протягом 6 місяців з дати оплати. Варіант повернення коштів розглядається в індивідуальному порядку. В будь-якому випадку, якщо у вас змінились плани вам необхідно щонайшвидше зв'язатися з нами для обговорення варіантів та рішень переносу коштів.