Art House School
Art House School
Флорист. Основи професії
Перша сесія у навчальному циклі «Флорист-професіонал». Мета курсу — надати базові фундаментальні знання на навички з основ флористики.
22-26 лютого 2021
Пн—Пт з 10:00 до 17:00

Сесія проходить у школі флористів-дизайнерів «ART HOUSE» і триває 5 днів, зазвичай з 10:00 до 17:00 з годинною перервою на обід. Перші години занять кожного дня більше присвячені теорії. Розповідаємо про нюанси та особливості створення флористичних робіт за темою сесії, роботу з кольором, основи композиції, які матеріали та інструменти використовувати тощо. Більшість часу на заняттях приділяється саме практиці, тож за сесію кожен студент встигає зробити до 10 робіт.
Як проводимо сесію
6 годин теорії та 24+ години практики
8-10 самостійно виконаних робіт протягом курсу, які ви зможете забрати з собою
Професійна фотосесія фінальних робіт в заключний день курсу
Творча атмосфера та спілкування з перервами на каву
Сертифікат про проходження сесії

Тема 1. Флорист: бізнес чи мистецтво
Тема 2. «Чорна скринька флориста»: необхідні матеріали та інструменти
Тема 3. Як розбиратися в квітах та рослинах, якщо в школі ви не любили ботаніку
Тема 4. Все про створення букетів: техніки, види, форми
Тема 5. Теорія кольору та правила гармонійних поєднань
Тема 6. Пакування, як продовження задуму букета
Тема 7. Композиції з оазисом та його альтернативами
Тема 8. Креативні методики для роботи з вимогливими замовниками
Теми курсу

Як проходять заняття?

Роботи наших студентів

Ми вважаємо, що вміння і навички приходять через практику. Тому,за час сесії більшу частину часу студенти самостійно виконують близька 10 робіт. Більшість зроблених робіт можна забрати додому.

Сертифікат про проходження навчання

Наприкінці сесії кожному учаснику-слухачу надається сертифікат. Для отримання Свідоцтва держзразка необхідно пройти повний цикл сесій за різними темами та скласти випускний іспит. За умови успішного складення іспиту слухачеві буде видане Свідоцтво з індивідуальним номером, що прирівнюється до найвищого ступеню освіти, існуючого для флористів в Україні.

Викладачі школи

Наша школа — одна з двох в Україні, що має Ліцензію Міністерства освіти. А це значить, що з нами ви зможете отримати не тільки професійні навички, але й Свідоцтво держзразка про професійне навчання флористиці.
Альона Балаба
Досвід роботи флористом 20 років
Спеціалізація: розлогі букети, концептуальні оформлення, мистецтво пакування подарунків.
Оксана Штилюк
Досвід роботи флористом 16 років
Спеціалізація: мінімалістичні композиції, концептуальні оформлення і хаотичні композиції з використанням каркасів.

Відгуки наших учнів

Вікторія Лучезарна
Сподобалася і атмосфера, домашня і тепла група і практичні завдання, які ставлять викладачі. Втілила в життя, все нереальне, що бачив на Pinterest. Зараз приїжджаю в гості, готувати спільний проект. Добре що випускникам дають на практиці в масштабі відпрацювати всі, що було на уроках.
Михайло Чудновець
Це те саме місце в яку остаточно і безповоротно закохався. І тепер не уявляю жодного дня без перебільшення найпрекрасніших створінь нашої планети - квітів! Те місце де виросло чимало моїх вже улюблених колег! Точка на карті яка виховала смак і диктує моду вже не тільки в Дніпрі, а в країні! Люблю вас і щиро радий бувати в гостях це як повернення в дитинство, де завжди раді і відчуваєш себе як вдома
Катерина Кнітель
Величезна подяка викладачам Оксані і Олені за те, як віртуозно вони переплітають теорію і практику, за їх душевність, за відповіді на всі питання, за багато корисних порад, Лайфхак і тонкощів. Окремо хочу відзначити атмосферу, яка панує в «ART HOUSE». Сюди хочеться повертатися знову і знову, не тільки за знаннями, а й за порцією натхнення.

Записатись на сесію

Часті запитання та відповіді

Чи можна отримати знижку на відвідування сесії або майстер-класу?
Так, ви можете отримати знижку у випадку відвідування сесії групою з 6 осіб та більше. Також, ми даємо індивідуальну знижку студенту за умови відвідування двох сесій у місяць. Умови та розмір знижки обговорюються в індивідуальному порядку.
Як я можу оплатити курс?
Оскільки ми офіційно зареєстрована школа, оплату вам необхідно перевести на реквізити рахунку школи, які ми надішлемо вам у повідомленні після отримання вашої реєстрації. Передплата 1500 грн вноситься попередньо, залишок сплачуються у перший день сесії.
    Що робити, якщо я відправила(-в) передплату, але на початок сесії не встигаю/змінились плани?
    Ваша передплата може бути врахована як частина оплати за будь-яку навчальну сесію протягом 6 місяців з дати оплати. Варіант повернення коштів розглядається в індивідуальному порядку. В будь-якому випадку, якщо у вас змінились плани вам необхідно щонайшвидше зв'язатися з нами для обговорення варіантів та рішень переносу коштів.